Novinky
ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY
od 1.2.2016 se mění pracovní doba po.-čt. do 17 hod. pátek do 15 hod.
Dále jen po dohodě
Děkujeme za pochopení

Rychlý kontakt
Můžete využít i rozšířený kontaktní formulář či elektronickou objednávku.Odesílání...

Prodej - autoservis

Pro co nejlepší díly si vybíráme ty nejlepší dodavatele a účastníme se jejich školení.

 

AGRIMEX

český výrobce provozních náplní jako brzdová kapalina, nemrznoucí směsi a různých kosmetických přípravků

 

AIRTEX

španělský výrobce vodních pump

 

AJUSA

španělský výrobce těsnění motoru a hydraulických zdvihátek

 

AKG

významný výrobce chladičů převážně pro prvovýrobu, v sortimentu APM zastoupen především svými chladiči pro vozy ŠKODA

 

AL-KO

tlumiče pro osobní a nákladní vozy. Nové, progresivní technologie nejmodernějších výrobních závodů v Evropě zaručují vysokou technickou úroveň výrobků. Pro svoji kvalitu a velmi příznivé ceny jsou na našem trhu již oblíbenou značkou. Vedoucí výrobce tlumičů pro vzduchové pérování

 

ALCA

progresivní výrobce stěračů s výrobními závody v Německu

 

ALCAR

největší dodavatel litých a ocelových disků na český trh. Nabízí kompletní sortiment kol AEZ, BBS, DOTZ, DEZENT, ENZO a MANGELS

 

ALCO

kompletní sortiment olejových, vzduchových, palivových a pylových filtrů. Většina produkce je již vyráběna v nejmodernějším evropském výrobním závodě firmy ALCO Filters. Spolehlivé filtry za špičkové ceny

 

ATE

světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE - Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů.

 

BANNER

jeden z největších výrobců kvalitních baterií

 

BEHR-HELLA

významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na německé vozy

 

BERU

zapalovací svíčky, čtyřbodové zapalovací svíčky Ultra X. Tyto svíčky jsou vlastním patentem firmy BERU a za jejich vývoj a výrobu získala firma řadu ocenění

 

BILSTEIN

jeden z nejznámějších výrobců plynokapalinových tlumičů, patentovaný výrobce jednotrubkového plynokapalinového tlumiče. O vynikající kvalitě značky svědčí fakt, že BILSTEIN dodává více než 70% svojí produkce do prvovýroby. Dlouhodobě splňuje nejpřísnější měřítka a standardy firmy Mercedes-Benz, dodává také firmám Jaguar, BMW, Subaru… Široký sortiment zahrnující plynokapalinové tlumiče od sériového provedení až po supersportovní verze.

 

BOSAL

výfukové systémy, katalyzátory a tažná zařízení

 

BOSCH

světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory

 

BRECO

Obchodní značka největšího evropského výrobce brzdových kotoučů a bubnů firmy BREMBO – Itálie. Ucelený sortiment tohoto výrobce za výhodné ceny

 

BRISK

Tábor je tuzemský výrobce zapalovacích a žhavicích svíček. Kromě tradičních výrobků, kterými jsou právě svíčky, dovedou ve vynikající jakosti vyrobit i zapalovací elektrody a ionizační sondy pro plynové spotřebiče, snímače a spínače pro automobilový průmysl, diagnostiku PALTEST pro autoservisy, ale také v divizi technické keramiky výrobky s vyjímečnými vlastnostmi na bázi AL2O3.

 

BUGATTI

Italský světově známý výrobce produkující široký sortiment vodních pump. Vedlejším produktem tohoto výrobce jsou kompletní řízení

 

CAR FIT

autobaterie vyráběné v zemích EU. Zajímavá cena s 2-letou zárukou

 

CASTROL

motorové a převodové oleje vysoké kvality, zajišťující dlouhodobou ochranu motoru a snižování spotřeby, použitelné pro všechny druhy vozidel

 

CIFAM

obchodní značka největšího italského výrobce brzdové hydrauliky - firmy Metelli. Sortiment zahrnuje brzdové válečky, hlavní brzdové a spojkové válce. Od října 2002 je nový rozšířený katalog

 

COMPASS

Asijský výrobce s dlouhodobě prověřenou kvalitou dodává na trh všechny běžné velikosti rychloupínacích sněhových řetězů pro všechny typy osobních vozidel.

 

ContiTech

ContiTech je specialista a partner na kaučukovou a plastovou technologii. S produkty a systémy hightech působí v celém světě jako vývojový partner a přímý dodavatel pro automobilový průmysl a mnohá další průmyslová odvětví. Zastoupení ve více než 140 zemích světa.

 

CORAM

specialista na výrobu axiálních spojkových ložisek, dodavatel řady světových výrobců spojkových kompletů a automobilek

 

CORTECO

Corteco patří k největším světovým producentům hřídelového těsnění originální kvality.

 

CS Germany

Společnost CS Germany byla založena odborníky, kteří odešli od firmy K+F a založili svojí vlastní firmu v Hagenu(Něm.). Základním produktem jsou vinuté pružiny (cca.1500 položek) pro užitková a nákladní vozidla.

 

DIVINOL

Obchodní značka německého výrobce Zeller+Gmelin s více než 140letou tradicí v produkci provozních kapalin a průmyslové chemie. Vedle centrály v Eislingenu a několika poboček v SRN má své filiálky rovněž v USA, Velké Británii, Itálii, Nizozemsku, Dánsku a Česku (Jihlava). V motoristickém průmyslu se specializuje převážně na motorové, převodové a další speciální oleje pro osobní, užitkové i nákladní automobily, autobusy, traktory, motocykly a speciální vozidla. Od počátku 20. století dosahuje významných úspěchů v motoristickém sportu a právě poznatky z používání při extrémních provozních podmínkách závodních speciálů ve spojení s využíváním nejmodernějších technologických postupů při výrobě zaručuje vysokou kvalitu a užitnou hodnotu všech olejů a dalších provozních kapalin se značkou DIVINOL.

 

ELASTOGRAN

člen skupiny BASF - vývojce a dodavatel výrobků zaměřených na zvyšování jízdního komfortu a snižování hladiny vnitřního hluku. Největší výrobce dorazů a manžet pro prvovýrobu i pro firmy orientující se na trh s náhradními díly (např. Monroe, Sachs, AL-KO, Febi…). K výrobě je používáno speciální polyueratnové hmoty Cellasto. Program čítá více než 1500 různých produktů střižených na míru autům celého světa.

 

ELRING

vedoucí vývojový partner a sériový dodavatel automobilových těsnění pro mezinárodní průmysl motorových vozidel. Výrobce těsnění, sad těsnění a příslušenství v kvalitě první výbavy.

 

ELTA

Britská výrobní firma ELTA Lighting je specialistou na automobilové žárovky s patnáctiletou tradicí. V září 2004 získala britskou licenci na značku Lucas koncernu TRW Automotive a její výrobu autožárovek a zapalovacích skříněk, které nyní dodává pod oběma značkami.

 

EPS

EPS je obchodní značkou italské firmy FACET, jež zahájila výrobu v roce 1946. Firma sama navrhuje, vyvíjí a vyrábí široké spektrum náhradních dílů pro motorová vozidla všech evropských značek a to zejména elektrických součástek pro řízení motoru, zapalování a kontrolu teploty i dalších důležitých provozních dějů.

 

EUROFLEX

Firma byla založena v roce 1980. Začala vyrábět těsnící kroužky, gumové profily a různé náhradní díly z gumy. Po dvou letech provozu se zaměřila na díly do karburátorů, včetně karburátorových kitů a mechanických lanek.
Díky těmto výrobkům se stala značka PIMAX (EUROFLEX) známou po celém světě. Nyní se tyto výrobky prodávají ve více než 60ti zemích světa.

 

FEBI

německá firma Ferdinand Bilstein jr. má v nabídce velmi rozsáhlý sortiment podvozkových dílů vč. brzdových dílů, silentbloků motorů, převodovek, ramen, řady motorových dílů, jako např. vaček, ventilů, vahadel, olejových i vakuových pump, napínacích kladek a mnoho dalších specialit. Sortiment přehledně uspořádaný na vlastním CD, katalogy podle jednotlivých značek vozidel.

 

FRIG-Air

významný výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy

 

GERI

významný výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Sortiment firmy pokrývá všechny druhy aut. Novinka v sortimentu - plochá a jiná těsnění

 

HANKOOK

korejský výrobce pneumatik patřící do první desítky největších světových výrobců pneumatik

 

HERTH+BUSS Jakoparts

Evropský specialista na spotřební součástky pro asijské osobní automobily s dvacetiletou tradicí nabízí přes 8500 položek autodílů pro 3000 modelů asijských aut ve špičkové kvalitě. 95% položek má firma skladem a tedy připraveno k okamžitému dodání. Herth+Buss Jakoparts udržuje úzký kontakt s výrobci vozidel, proto nabízí prvotřídní kvalitu kontrolovanou nekompromisním systémem řízení.

 

IMPERGOM

italský výrobce specializovaný na gumové a gumokovové díly – silentbloky, manžety, hadice atd. Skvělá nabídka zejména na italské a francouzské vozy za velmi zajímavé ceny. Firma IMPERGOM má v Itálii 15 závodů a od roku 1999 je certifikována: ISO 9001 a od roku 2003: ISO 9002.

 

IPD (dříve HK)

Z malé firma založené roku 1954 Helmutem Klotzem se postupně stal významný výrobce ložisek a ložiskových sad, který od roku 1996 používal firemní jméno – HK Autoteile GmbH. Od dva roky později ji koupila firma FAG Kugelfischer Georg Schäfer AG, která tak získala základy pro obchodování v oblasti automobilové techniky. Firma HK se starala o kompletní evropský obchod na trhu s autodíly. Na přelomu roku 2005/2006 došlo k ukončení distribuce značky HK a ložiska jsou dodávána pod novou obchodní značkou IPD.

 

K+F

tradiční německý výrobce vinutých a listových pružin pro většinu osobních dodávkových i nákladních automobilů

 

KAMOKA

produkty KAMOKA se vyznačují dobrou a spolehlivou kvalitou. Výroba těchto produktů probíhá v USA, Japonsku, Hong Kongu a v zemích dálného východu. Pečlivě vybraní výrobci disponují potřebnými certifikáty kvality: ISO 9001, ISO 9002, VDA6.

 

KAYABA

jeden z nejvýznamnějších výrobců tlumičů pérování pro osobní a užitkové vozy se zaměřením především na japonské a korejské vozy

 

KLANN

Firma KLANN Spezial Werkzeugbau GmbH má v nabídce 5.500 položek speciálního nářadí a přípravků. Založena byla 1. července 1978 v německém Donaueschingenu a od té doby získala v sortimentu speciálního nářadí a přípravků pro automobily pevné místo na domácím i evropském a zámořském trhu, kde má několik svých poboček. Od roku 1992 je partnerem německé skupiny Gedore Group sdružující osm firem vyrábějících především nářadí.

 

KOLBENSCHMIDT

Kolbenschmidt Pierburg AG je německý dodavatel dílů KOLBENSCHMIDT a PIERBURG do prvovýroby ( více než 2 000 různých motorů). Pro Aftermarket je vedoucí dodavatel motorových dílů.

 

LOCTITE

Celosvětově známé a žádané obchodní značky společnosti Henkel pro vysoce kvalitní lepidla a tmely a další speciální produkty pro nejrůznější použití nejen v automobilovém průmyslu.

 

LS Springs

Společnost LS Germany byla založena odborníky, kteří odešli od firmy K+F a založili svojí vlastní firmu v Hagenu(Něm.). Základním produktem jsou listové pružiny (cca.450 položek) pro užitková a nákladní vozidla.

 

MAHLE

špičkový systémový dodavatel pro automobilový a motorářský průmysl v oblasti pístů a komponentů motoru, filtračních systémů a ventilových systémů nejvyšší kvality. MAHLE Aftermarket sjednocuje úspěšné značky Mahle Original, Knecht, Mahle Filter, Cofap Rings, Metal Leve, ...

 

MITAS

jediný český výrobce řemenů, člen České gumárenské společnosti, nabízí široký sortiment klasických klínových řemenů (řezaných i obalovaných) a zavádí novou produkci plochých drážkových řemenů pod obchodní značkou RUBENA. Jako tradiční český výrobce dosahuje nejlepší ceny

 

MOLL

Firmu MOLL se od svého vzniku v roce 1945 zabývá vývojem a výrobou autobaterií a v současnosti patří k významným dodavatelům nejen pro německé výrobce osobních a užitkových automobilů s roční produkcí 2 miliony kusů startovacích bateríí nejvyšší kvality. Síla Moll baterií je, že se vyvíjejí, vyrábí a testují na jednom místě. MOLL vlastní i několik patentů a vyrábí i baterie pro hobby a volný čas, letadla, lodě a ponorky nebo solární články.

 

MOTIP

významný světový výrobce sprejů, tmelů, ochranných nástřiků, autokosmetiky

 

MTS

Italský výrobce kvalitních výfukových systémů pro všechny běžné značky a typy vozidel má více než třicetiletou tradici na evropském trhu. Větší část sortimentu tvoří výfukové komponenty na vozidla do roku výroby 2000. Všechny výfuky MTS jsou řádně homologovány a obdržely certifikáty kvality od společnosti DEKRA.

 

NGK

NGK je přední celosvětový výrobce zapalovacích a žhavících svíček, krytů svíček a také lambda sond s obchodní značkou NTK. Je největším dodavatelem svíček pro většinu předních světových automobilek i výrobců motocyklů, často se zapojuje do vývoje motorů přímo u výrobců. NGK přináší svíčky v několika prodejních sériích, např. série V-line je tvořena 35 typy svíček pokrývajících 97% všech motorových vozidel a označených číslicemi 1 až 35 pro snažší výběr.

 

NK

dodavatelem brzdových a spojkových dílů značky NK je dánská společnost SBS – Scandinavian Brake Systems, která byla založena již v roce 1964. Zabývá se především výrobou a prodejem brzdových dílů a příslušenství pod značkami SBS a NK pro osobní i užitková vozidla a motocykly, brzdovými systémy větrných turbín, výrobou filtrů pevných částic pro naftové motory a repasováním automobilových brzdových třmenů a spojkových dílů. Dodává své výrobky do prvovýroby, obchoduje v celé Evropě, Severní Americe a Asii a má své pobočky v Německu, Francii, Anglii i Rusku. Německá pobočka SBS Deutschland GmbH se dále zaměřuje (kromě prodeje brzdových dílů značky NK) na prodej dílů řízení, zavěšení kol, tlumičů a pružin. Vše je baleno v červeno-černých obalech s logem NK. Brzdové kotouče i ostatní brzdové díly pocházejí z vlastních fabrik, čímž je možno dosáhnout těch nejvýhodnějších výrobních cen.

 

NORDVLIES

specialista na čistící a leštící utěrky, pracovní ochranné prostředky a hygienu = papírové ručníky, zásobníkové systémy, stojany , dávkovače mýdel a ochranných krémů včetně náplní, čistící prostředky apod.

 

OPTIMAL

progresivní německý výrobce automobilových ložiskových sad renomovaných světových výrobců. Distributor dílů řízení z produkce IRB, Sidem a ostatních výrobců. Kvalitní přehledné katalogy a dobré ceny. Novinka u tohoto dodavatele – brzdové desky

 

OSRAM

OSRAM je jedním ze dvou největších světových výrobců osvětlení. Sortiment zahrnuje přes 5 000 položek od jednoduchých žárovek až po složité systémy. Na trh s automobilovým osvětlením přináší OSRAM nabídku 400 typů žárovek nejen do světlometů, ale také pro ostatní vnější a vnitřní osvětlení aut v prvovýrobní kvalitě.

 

PEWAG

Rakouský výrobce s více než 275-letou tradicí ve výrobě sněhových a ochranných řetězů. Na evropský trh dodává širokou škálu produktových řad pro osobní, sportovní, užitková i nákladní vozidla ve velice příznivé cenové hladině vzhledem k TOP kvalitě těchto výrobků. Využívá nejprogresivnějších systémů a technologií nejen z hlediska funkčnosti a odolnosti (např. legování niklmanganem či titanem), ale i pro snadnou a pohodlnou montáž na vozidlo. Využití je možné i pro kola na discích z lehkých slitin zásluhou speciální konstrukce, chránící disk před poškozením.

 

PEX

Firma původně zaměřená na vývoj a výrobu brzdových dílů dnes ve výrobních závodech v Německu, Maďarsku a USA produkuje široké spektrum kompletních brzdových dílů pro drtivou většinu evropských a asijských značek automobilů, ale rovněž díly podvozku, díly řízení, lanovody, náhony tachometrů, řemeny apod.

 

PTS

PTS Power Transmission Strongbelt – založena 1982 v Gütersloh (Něm.) V roce 1994 došlo ke sloučení s konkurenční firmou Peter BTR (Hanau), čímž došlo k rozšíření nabídky a hlavně možnosti dále distribuovat po celé Evropě. Hlavním prodejním artiklem jsou průmyslové řemeny a příslušenství k nim.

 

RUBENA

obchodní značka český výrobce řemenů RUBENA. Jako tradiční český výrobce dosahuje nejlepší ceny

 

SEEAC

Francouzská firma Sorea S.A.S. byla založena před 30ti lety, zaměstnává celkem cca 200 lidí a specializuje se na repasování mechanických a elektrických dílů osobních a užitkových vozidel, především na repase alternátorů, startérů, poloos a homokinetických kloubů. Všechny repasované díly jsou systematicky kontrolovány, testovány a schváleny dle příslušných certifikátů kvality (ISO 9001/2000).

 

SKF

Každé páté valivé ložisko na světě nese značku SKF. Značku, která spojuje stoletou tradici se špičkovou kvalitou a která nabízí nejširší sortiment kolových ložisek a kolových jednotek a řešení pro téměř všechny otáčející se části ve vozidle. Začátky firmy SKF spadají do roku 1907, kdy švédský inženýr Sven Wingquist vynalezl dvouřadé kuličkové naklápěcí ložisko a kvůli jeho zavedení na trh založil firmu SKF, která se brzy začala rozvíjet. Zásluhu na tom měly hlavně další převratné vynálezy, jako válečkové nebo soudečkové ložisko či metoda tlakového oleje.

 

SPIDAN

tradiční obchodní značka koncernu GKN sdružujícího nejvýznamnější evropské výrobce. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol. Speciální ceny pro vozy Škoda

 

SUPER DIESEL

Italský výrobce má ve své nabídce 245 druhů žhavičů. Celý sortiment je technickými parametry plně srovnatelný s výrobky předních světových firem (BERU, BOSCH, NGK …). Výrobce vlastní certifikaci ISO 9001 a německou TÜV na výrobu žhavících svíček a ostatních automobilových náhradních dílů pro dieselové motory. Pro starší motory jsou v nabídce ještě jednospirálové žhaviče, ale převážnou část tvoří již žhaviče dvouspirálové. Ty zaručují zkrácenou dobu náběhu žhavení a dohřívání motoru po startu, což má přímý vliv na snížení kouřivosti a tím i plnění přísných emisních limitů.

 

SVC

český výrobce tažných zařízení jak pro osobní, tak u pro užitkové vozy

 

SW-STAHL

SW Stahl – německá firma dodávající ruční nářadí, byla založena roku 1987 ve Wuppertalu, působí na Německém trhu. V současné době je v nabídce cca.3250 položek nejrozličnějšího ručního nářadí, s tím, že každý půlrok dochází k aktualizaci nabídky.
V nabídce nalezneme jak profi nářadí, tak nářadí hobby…

 

TEROSON

Celosvětově známé a žádané obchodní značky společnosti Henkel pro vysoce kvalitní lepidla a tmely a další speciální produkty pro nejrůznější použití nejen v automobilovém průmyslu.

v sortimentu APM: V sortimentu APM: lepidla a tmely na autoskla, vteřinová lepidla, tmely na opravy plastů, těsnící hmoty, odhlučňovací prostředky, ochrané a antikorozní nástřiky, čistící a desinfekční prostředky, péče o ruce, atd.

 

TESLA BLATNÁ, a.s.

je soukromá česká firma; součástí jejího výrobního programu jsou sady zapalovacích kabelů pro téměř 2300 modelů automobilů 47 značek

 

TRW

TRW Automotive je jedním z předních světových dodavatelů autopříslušenství a mezi dodavateli technologií aktivní a pasivní bezpečnosti pro výrobce vozidel po celém světě představuje špičku.
S ročním obratem pres 10 miliard USD je TRW osmým největším nezávislým výrobcem autopříslušenství. TRW Automotive zaměstnává 67.500 lidí ve 190 lokalitách 24 zemí pěti kontinentu. Na vývoji výrobku se přímo podílí více než 4000 inženýru.

 

TYC

výrobce světel, zrcátek, chladičů, kondensátorů, sahar a ventilátorů. Špičková kvalita, doživotní záruka na chladiče

 

URW

Společnost URAWA Industry (součást Matsui Universal Joint Corporation) má více než 50letou zkušenost s výrobou a repasováním dílů řízení. Tato společnost má v Japonsku velmi dobrou pověst výrobce prvotřídních kvalitních produktů pro automobily, zem.stroje a další vozidla.
Pro zajištění kratších dodacích lhůt a celkově lepších služeb, byla založena pobočka URW Europa B.V. Centrální distribuční sklad v Nizozemí to splňuje.
Repasování hydraulických řízení se provádí v nově zmodernizované holandské dílně, použití nejmodernějších metod a vybavení pak zajišťuje trvale vysokou kvalitu.

 

VALEO

světový výrobce náhradních dílů do osobních a nákladních vozů. Zaměřuje se na 11 linií výroby a dodává do prvovýroby automobilkám jako je např. PSA,Volkswagen, Renault, BMW a další

 

VAN WEZEL

jeden z největších světových dodavatelů karosářských dílů, který klade důraz především na kvalitu

 

Victor Reinz

Victor Reinz je druhý největší výrobce motorového těsnění, který v posledních vyvinul a patentoval mnoho nových technologií (např. roce 2001 to bylo první inteligentní těsnění hlavy válců se zabudovaným čidlem teploty). Firma je nezávislým členem americké společnosti DANA, jednoho z předních výrobců komponentů pro osobní a nákladní vozy.

 

VIP

DF Partner nabízí široký sortiment výrobky a služeb motoristům. Zejména se jedná o autochemii a autokosmetiku, průmyslovou chemii, oleje a maziva a autožárovky.

 

VISTEON

významný světový výrobce chladičů, radiátorů topení, kondenzátorů klimatizací a dalších dílů chladicí soustavy. Nabídka obsahuje převážně díly na vozy Ford

 

WAHLER

německý výrobce termostatů pro prvovýrobu i náhradní spotřebu, rozsáhlý sortiment výrobků pro téměř všechny evropské a mnoho mimoevropských vozů zdůrazňuje postavení firmy Wahler na světovém trhu. Termostaty a termospínače Wahler jsou světově uznávané jako značkový výrobek pro svou vynikající funkci a vysokou spolehlivost

 

WAT

Společnost WAT je španělská společnost a působí na trhu více jak 35 let. Firma dodává na aftermarket kompletní hydraulické řízení a servopumpy.

 

Technický rádce
Wifi
Wifi pro zákazníky zdarma
Kontakty
Pneuservis Karlín s.r.o.
Pernerova 16
Praha 8 - Karlín

Tel.:     +420 222 311 831
Mobil:  +420 605 265 203
E-mail:  info@bestdrivekarlin.cz