Důvody, proč je Eaton Walterscheid jedničkou v hydraulice.

Walterscheid

Zajímá vás, o čem je to nadšení z firmy Eaton Walterscheid? V tomto článku vám představíme důvody, proč každý, kdo něco ví o hydraulice, zná toto jméno.

Eaton Walterscheid má dlouhou historii

Věřili byste, že tato firma byla poprvé založena na začátku 20. století? Je to tak, proto měli přes sto let na tvorbu zkušeností a inovativních přístupů v oboru. Jejich tvorba v oblasti hydrauliky je skutečně nepřekonatelná a značí nejen vědomosti v oboru, ale také vášeň pro jejich tvorbu a zlepšování.
Například roku 1995 přišel Eaton Walterscheid na trh s novinkou, a to hydraulickým šroubením WALFORM. V průběhu let jejich vylepšování pokračovalo až se nakonec v roce společnost MHI servis s.r.o., kteří jsou mateřskou firmou Eaton Walterscheid, stala oficiálním partnerem v oblasti hydrauliky pro Českou republiku a Slovensko.

Jejich vášeň v oboru se projevuje výrobou a specializací na kvalitní a inovativní druhy hydraulického šroubení, které má nadčasovou vlastnost je známá odborníky v oboru. Ovšem Eaton se nezabývá pouze hydraulickým šroubením. Jejich extenzivní výběr součástek a hydraulických strojů můžete vidět na jejich e-shopu zde.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4