Co je to šopování a jak funguje?

Šopování je proces, který se používá k odstraňování rzi, starého nátěru nebo nečistot z povrchů pomocí aplikace abrazivního materiálu pod vysokým tlakem. Tento proces je často prováděn pomocí speciálních zařízení nazývaných tryskací boxy nebo tryskací kabiny, které umožňují správně provést šopování a dosáhnout požadovaných výsledků.

Číst dál: Co je to šopování a jak funguje?

Úhlové planetové převodovky

Úhlové planetové převodovky spojují planetovou převodovku s úhlovým spirálovým předstupněm.

Princip

Úhlové planetové převodovky se skládají z centrálního ozubeného kola, planetových kol a vnitřní ozubené kružnice. Díky tomuto uspořádání zaručují vysokou převodovou účinnost a kompaktní design. Výstupní otáčky a moment se přenáší pomocí planetových kol na vnitřní ozubenou kružnici. Výsledkem je vysoký přenosový poměr.

Výhody

Mezi hlavní výhody úhlových planetových převodovek patří například vysoká přenosová účinnost, kompaktní design a velký rozsah převodových poměrů.

Využití

Úhlové planetové převodovky bývají využívány v všude, kde je nutné přenášet vysoké točivé momenty a dosahovat vysokých převodových poměrů. Nejčastěji se jedná o tyto obory: automobilový průmysl, letecký průmysl, dřevoobráběcí stroje, robotika.

.

Jak vytvořit efektivní a kvalitní pracovní prostředí výrobny

epoxidový nátěr

Hledáte způsob, jak zvelebit svojí průmyslovou plochu? Chcete dát svým zaměstnancům prostředí, ve kterém se jim bude jednoduše a dobře pracovat? Máme pro vás několik nápadů, kterými můžete udělat obrovskou změnu ve svém podnikání. Jeden epoxidový nátěr, nebo kvalitní odsávání vzduchu totiž dokáže zázraky.

Číst dál: Jak vytvořit efektivní a kvalitní pracovní prostředí výrobny

NÁKUP LEVNÉ ELEKTRONIKY? NENÍ TO TAK SLOŽITÉ

levné elektro
Určitě už jste se potýkali s tím, že nutně potřebujete levné elektro. Ať už jde o spotřební elektroniku, nebo domácí spotřebiče, pořád jsou to cenově náročnější položky, na které byste museli šetřit několik výplat. Známe ale způsoby, jak elektroniku nakoupit levně. Lze najít značkovou elektroniku levně. Stačí jen umět hledat.

Číst dál: NÁKUP LEVNÉ ELEKTRONIKY? NENÍ TO TAK SLOŽITÉ

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4