Dejte svým zaměstnancům něco ještě lepšího, než 13. výplatu!

protiskluzové pásky

V dnešním článku se budeme bavit o bezpečnosti na pracovišti. Ikdyž vaši zaměstnanci nepracují s vysoce žíravou kyselinou, nebo nezvedají těžké náklady, je způsob, jak můžete zvýšit jejich ochranu zdraví, celkovou spokojenost a v konečné fázi dlouholetou efektivitu, po které každý zaměstnavatel touží. Protiskluzové pásky, či lepší ergonometrie pro dlouhodobé sezení, aneb tento článek má vše, co potřebujete.

Protiskluzové pásky na schody

Každá průmyslová budova by je měla mít a to minimálně u požárního schodiště, či na velmi starých a sešlapaných schodech. Jednoduše aplikovatelné pásky mohou někomu zachránit krk, když mu to podjede na schodech. Nedej bože, když se hromada lidí hrne k nejbližšímu východu při požáru.

Označení požárních východů, dveří a hasicích strojů

Když už mluvíme o požárech, podniky mají povinnost správně a viditelně označovat věci které pomáhají při požárech.
únikové východy by měli být v nejlepším případě označeny ze zálohy osvětlenou cedulí s příslušným symbolem pro požární východ, aby byl viditelný i ve tmě a při výpadku proudu. K tomuto většinou slouží fluorescenční tabule, které šipkami označují směr východu. Také protiskluzové pásky se vyrábějí v průhledné fluorescenční variantě, takže je můžete vidět i na neosvětlených schodech, kdyby i jejich náhradní osvětlení selhalo.

Ergonomie při práci

Co se týče kancelářských pracovníků, kterých je v podnicích čím dál více, jejich zdraví je kupodivu dlouhodobým sezením vysoce ohroženo. Dlouhodobý klidový stav nám může připadat, že nemůže vyvolat škody, opak je ovšem pravdou. Výzkumy prokázaly, že už jen sedět hodinu v kuse bez přerušení zhoršuje určité aspekty našeho zdraví, natož sezení osmihodinové. Zdraví a péče o něj je sice povinnost každého jedince, ale jsou aspekty, které má na starost zaměstnavatel. Třeba zajistit co nejpohodlnější a nejzdravější sezení pro každého jedince.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4