Nápady, jak recyklovat použité kartonové krabice

kartonové krabice

Stává se vám, že si necháváte použité kartonové krabice od výrobků, které jste pořídili před lety? Nebo jste se stěhovali a nyní je vám líto krabice prostě vyhodit? Máme pro vás dobrou zprávu, s našimi nápady prodlužíte jejich životnost, nebo si i vyděláte pár korun navíc.

Těsnění

Využití vrstev kartonu jako provizorní těsnění není zrovna estetická varianta, ale rozhodně je účinná a v případě nouze vás ochrání. Máte vysklené okno? Karton. Zatéká vám ve štole? Karton. Dveře netěsní a je průvan? Odpověď znáte.

Hračky pro děti a zvířata

Od těch nejjednodušších domečků, po sofistikované stavby pro panenky, děti a zvířata ocení, když jim pořídíte hračku a úkryt, který mohou v klidu rozbít. Není totiž nic zábavnějšího, než trhat na kusy něco, s čím jste se dělali dvě hodiny. Navíc nikomu se nic nestane, když omylem pozře trochu kartonu.

Výkup kartonu

Například firma rosma-obaly.cz vykupuje kartonové krabice v Uherském Brodě za peněžní kompenzaci. Můžete tedy získat něco navíc ze svého stěhování a víte, že jste nezaplnily skládky dobrými krabicemi.

Poslat v nich balíček někomu jinému

Když už máte vše utěsněno, děti a zvířátka si hrají ve svých kartonových hradech a jediné co slyšíte je trhání papíru a smích, ale přesto vám zbývají nějaké menší kartonové krabice? Je na čase si přivydělat prodejem použitého zboží a v této krabici je novému majiteli poslat. Ty lodičky, které jste si koupila, protože tak pěkné se budou přece hodit ke všemu ale nikdy nechcete trpět na vysokých podpatcích, udělají radost někomu jinému a vy si můžete vybrat něco, co je vám pohodlnější.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4