Předejděte ničení majetku deštěm s kvalitní plachtou

plachta s oky

Víceúčelová krycí plachta s oky vám ochrání před běžným i kyselým deštěm cokoliv a na konci svého života se dá krásně využít pro zajímavé “udělej si sám” projekty. O nich a více v tomto článku.

Ochrana aut před kyselým deštěm


Pokud nemáte možnost dát auto do garáže, jednoduchá plachta s oky ochrání vaše vozidlo a hlavně nový lak před nepříjemným kyselým deštěm. Zároveň také v případě krupobití bude škoda na kapotě auto mnohonásobně menší, než bez ní. Ušetříte tedy provozní náklady na estetické úpravy auta.

Ochrana dětského hřiště


Od pískoviště, přes plastové stolování, po dřevěné prolézačky, vše může být pod jednou plachtou přes noc, či při vysokém větru a dešti. stačí vše na hromadě přikrýt a svázat k sobě a nepromokavá plachta se již postará o zbytek. Už nehrozí plíseň, špína a cizí předměty v pískovišti, jedině spokojení caparti.

Když se plachta roztrhne


Po několika letech aktivní služby je zvýšená šance, že se vaše plachta protrhne a nabízíme vám ekologické řešení, jak z ní dostat více dalšího užitku.
Nákupní taška se velmi jednoduše tvoří z velké plachty. Pro zjedodušení práce použijte konce s oky na vytvoření uch a vystřihněte potřebné části tašky podle vašeho uvážení. Můžete takto vytvořit mnoho tvarů a velikosti a vyhrát si s možností nalepovacího suchého zipu nebo cvoků. Na sešití můžete použít šicí stroj a nylonovou nit, nebo chemoprénové lepidlo.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4